Özel Gruplarda TOEFL Eğitimi

TOEFL eğitimlerimiz, diğer kurslarda karşılaştığınız 15-20 kişilik sınıfların aksine kalabalık olmayan maksimum 6 kişiden oluşan özel gruplarda verilmektedir.

TOEFL derslerinin daha verimli olması açısından kesinlikle kalabalık gruplar oluşturmamaktayız. Her öğrencimizle birebir daha yakından ilgilenme olanağı yaratmaktayız.

Grup eğitimlerinde katılımcıların İngilizce düzeylerinin homojen olmasına özellikle dikkat edilmektedir. Dolayısıyla her katılımcıya program öncesi bir seviye tespit sınavı uygulanmaktadır.

Yapılacak olan seviye tespit sınavı, gramer sorularından oluşan bir testten ziyade TOEFL sınavında olduğu gibi okuma, yazma, konuşma ve dinleme bilginizi ölçecek bir süreçtir.

TOEFL hazırlık eğitimi öncesinde, katılımcılardan beklenen skora göre İngilizce yeterlilik istenmektedir.

Grup eğitimlerimiz, alanında uzman akademik kariyeri olan, en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Türk ve Amerikalı öğretim üyelerimiz tarafından yürütülmektedir.

DDM ailesi olarak, öğretim görevlilerimizden ofis çalışanlarımıza kadar TOEFL eğitiminizin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için üzerimize düşen görevin bilincindeyiz.

Tüm TOEFL katılımcılarına başarılar dileriz.