TOEIC Sınavı ve Başvuru Tarihleri
TOEIC SINAV TARİHLERİ - 2016
NOT Aşağıdaki test merkezleri sınav tarihleri önceden belli olan test merkezleridir. Bu merkezler yoğunluk durumuna göre aşağıdaki tarihler dışında da ek oturumlar düzenleyebilmektedir.
BÜTÜN test merkezlerinin iletişim bilgileri
Aşağıdaki test merkezlerinin dışındaki merkezlerin belirli tarihleri yoktur. Diğer merkezler talebe ve uygunluğa bağlı olarak sınav düzenlemektedir. Daha fazla bilgi için kayıt yaptırmanız gereken test merkezi veya STE ile irtibat kurunuz.
Ankara - TOBB ETÜ TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde 2016'da yapılacak sınavların tarihleri şu şekildedir: 30 Ocak, 27 Şubat, 26 Mart, 30 Nisan, 28 Mayıs, 25 Haziran. Sınavlar 13.00'da başlamaktadır. Kayıt için STE ile irtibat kurulması gereklidir.
Ankara - Türk Amerikan Derneği Ankara TAD'daki sınavlar Pazar günleri olup sabah 10'da başlamaktadır. 2016 sınav tarihleri şöyledir: 17 Ocak, 14 Şubat, 20 Mart, 10 Nisan, 8 Mayıs, 12 Haziran, 25 Eylül, 9 Ekim, 13 Kasım, 11 Aralık. Kayıt için STE ile irtibat kurulması gereklidir.
Bursa - Wall Street English Bursa'daki sınavlar hakkında bilgi almak ve sınava kayıt yaptırmak için STE ile irtibat kurunuz. Sınav tarihleri aylık olarak belirlenmektedir. Belli olan sınav tarihleri ise şöyledir: 25 Ocak (TOEIC), 29 Ocak (TOEIC), 5 Şubat (TFI), 12 Şubat (TOEIC), 19 Şubat (TFI), 22 Şubat (TOEIC), 26 Şubat (TOEIC). Sınavlar saat 11.00'da başlamaktadır.
İstanbul - STE Çarşamba ve Pazar günleri dışında her gün sınav yapılmaktadır.
İzmir - International House Sınavlar her ayın son Pazar günü olup saat 10.00'da başlamaktadır. 2016 yılı için planlanmış sınavların tarihleri ise şöyledir: 31 Ocak, 28 Şubat, 27 Mart, 24 Nisan, 29 Mayıs, 26 Haziran, 31 Temmuz, 28 Ağustos, 25 Eylül, 30 Ekim, 27 Kasım, 25 Aralık.
Kayseri - Melikşah Üniversitesi Sınavlar her ayın ikinci ve dördüncü Cumartesi günü yapılmaktadır. Sınav saatleri değişmektedir. Yukarıdaki tarihler dışında da en az 5 kişi kayıt yaptırdığında sınav düzenlenmektedir. Kayıt yaptırmak için STE ile irtibat kurunuz.
Konya - Mevlana Üniversitesi Sınavlar her ayın ikinci Cumartesi günü yapılmakta olup saat 10'da başlamaktadır. Sınavların tarihleri ise şöyledir: . Bu sınavlar en az 3 kişi kayıt yaptırdığında gerçekleşecektir. Kayıt yaptırmak için STE ile irtibat kurunuz. 5 veya daha fazla kişi kayıt yaptırdığında belirtilen tarihler dışında da sınav yapılabilmektedir.

Akademik İngilizce Sınav Tarihleri

/TOEFL Sınav Tarihleri
TOEFL sınavına başvuru için sınav yeri ve test tarihleri hakkında bilgi alın.
/IELTS Sınav Tarihleri
IELTS sınavına başvuru için sınav yeri ve test tarihleri hakkında bilgi alın.
/TOEIC Sınav Tarihleri
TOEIC sınavına başvuru için sınav yeri ve tarihleri hakkında bilgi alın.
/YDS Sınav Tarihleri
YDS sınavı son başvurusu ve kayıt tarihleri hakkında bilgi alın.
/SAT Sınav Tarihleri
SAT sınavı başvurusu ve test kayıt tarihleri hakkında bilgi alın.
/GRE Sınav Tarihleri
GRE sınavı başvurusu ve kayıt tarihleri hakkında bilgi alın.
/GMAT Sınav Tarihleri
GMAT sınav tarihleri ve başvuru koşulları hakkında bilgi alın.
/PTE Sınav Tarihleri
PTE Akademik sınav tarihleri ve başvuru koşulları hakkında bilgi alın.
/YÖKDİL Sınav Tarihleri
YÖKDİL sınav tarihleri ve başvuru koşullarını inceleyin.