Size Özel TOEFL Hazırlık Kursu Sadece DDM'de

Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla TOEFL Hazırlık Kursu

TOEFL Eğitiminde Türk ve Yabancı Öğretmenler İle % 100 Başarı ve Memnuniyet Garantisi
DDM Logo
Resim
Resim

TOEFL hazırlık eğitimlerimiz maksimum 6 kişiden oluşan özel gruplar şeklinde düzenlenmektedir. Bir çok kursta karşılaştığınız 12 ya da 15 kişilik gruplarda yürütülen TOEFL eğitiminin aksine, kalabalık olmayan özel gruplarda öğrencilerin bireysel dil becerilerini geliştirecek bir program uyguluyoruz.

Grup eğitimleri haricinde birebir özel dersler şeklinde de TOEFL'a hazırlanabilirsiniz. İstenilen gün ve saatlerde eğitim alabileceğiniz TOEFL programı, iş ya da eğitim hayatınıza uygun olarak hazırlanmaktadır.

Gruplarda grubu oluşturan öğrencilerin İngilizce düzeylerinin aynı (homojen) olmasına özellikle dikkat edilmektedir. Bu nedenle gruplar seviye tespit sınavı sonucunda oluşturulmaktadır.

Yapılacak olan seviye tespit sınavı tıpkı TOEFL sınavında olduğu gibi sizin 4 alandaki (okuma, yazma, konuşma ve dinleme) becerinizi en iyi şekilde ölçmek için hazırlanmıştır.

Her katılımcı ayrı ayrı bu seviye tespit sınavına tabi tutulmaktadır. TOEFL’dan almak istediğiniz skora göre sizden İngilizce yeterlilik istenmektedir.

  • Intermediate düzeyde bir öğrenci için 70-85 arası puan hedeflenmektedir.
  • Upper-Intermediate düzey bir öğrenci için 85-100 arası puan hedeflenmektedir.
  • Advanced düzey bir öğrenci için 100-120 arası puan hedeflenmektedir.

Derslerin içeriği şöyledir, Okuma bölümü için okuma teknikleri ve kelime hazinesi geliştirme gibi stratejiler uygulanmaktadır. Yazma bölümü için gramer, format ve noktalama işaretleri üzerinde çalışılmaktadır. Dinleme ve konuşma bölümleri için katılımcının dile yatkınlığı ve dil kullanım alışkanlığı arttırılmaktadır.

Bunların yanında çok önemli olan, TOEFL’da karşılaşılacak soru türleri üzerine çalışılmakta ve düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır. İstek üzerine birebir ya da 2 veya 3 kişilik gruplar da oluşturulabilmektedir. Birebir eğitimlerimizdeki başarı oranımız %90’dır.

17 yıllık tecrübemiz ve sınav sistemleri için özel seçilmiş alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri istediğiniz skora götürecek programı hazırlamaktayız. Programda kullanılacak tüm ders materyalleri DDM tarafından öğrencilerine ücretsiz olarak verilmektedir.

Dünya Dilleri Merkezi tüm bunların yanında size TOEFL sınavı ile ilgili tüm konularda ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

TOEFL Kurslarımız Hakkında Bilgi

  • TOEFL hazırlık kursları, özel grup eğitimleri, kişiye özel birebir ders
  • TOEFL eğitiminde uzmanlaşmış, akademisyen öğretim üyeleri
  • Özel programlarda istenilen gün ve saatlerde eğitim alma olanağı
  • Grup eğitimlerine katılmak için orta düzeyde İngilizce bilme şartı

TOEFL’a Hazırmısınız?

İstanbul'da Size en yakın Dünya Dilleri Merkezi Kadıköy, Bağdat Caddesi, Beşiktaş, Pendik ya da Ataşehir şubelerimizden birini ziyaret edin. Sizi ücretsiz olarak 4 aşamalı Seviye Tespit Sınavına alalım. Okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerinizi dört alanda test edelim, TOEFL yeterliliğiniz hakkında net bilgileri sizinle paylaşalım.

TOEFL SINAV TARİHLERİ